Fantastical2__mac

#AppDeals – Kalendarz Fantastical 2 for iPad and Mac, czyli promocji ciąg dalszy

O najlepszym kalendarzu na iOS była mowa tutaj. Do kompletu warto wspomnieć również
o promocji na tę samą aplikację, ale na tablety od Apple oraz na laptopy i komputery z logiem jabłuszka i z systemem OS X na pokładzie.

Wersja na iPada została przeceniona o 50% i obecnie kosztuje 4,99€. Aby ją pobrać na swoje urządzenie kliknij logo widoczne poniżej:

fantastical-iphone-iPad
Fantastical 2 for iPad

Wersja na OS X została przeceniona o 20% i jej obecna cena to 39,99€ (w tym przypadku nawet po obniżce cena nie jest zachęcająca. Przynajmniej jeśli mówimy o naszych polskich realiach). Ci którzy mimo wszystko się zdecydują to link do aplikacji dostępny poniżej:

Fantastical 2 for Mac
Fantastical 2 for Mac

  • Tyle kasiorki za apkę kalendarza? To chyba jacyś kolekcjonerzy się skuszą. Rozumiem, logo logiem, ale naprawdę apple kieruje się do wybitnych jednostek, pomijając biedniejszą klasę 😛

    • Moim zdaniem cena apki na iPhone (zwłaszcza po przecenie) jest akceptowalna. Na iPada już tak srednio. Na OS X to już nie ma co komentować. Cena jak na polskie warunki trochę (a nawet bardziej) z kosmosu. Pytanie tylko czy to apka jest za droga czy może zarobki w PL za niskie. Jak by dolary zamienić na złotówki to już by to lepiej wyglądało 🙂

      • Taa, nasze pensje nie są adekwatne do cen za towary za granicą, ale nie zmienia to faktu, że dla nas jest drogo. Dlatego dużo nie pobieram, bo i szybko się nudzę dodatkami w telefonie.