Dodatkowe 20 GB dla użytkowników SkyDrive na rok, czyi dary losu od Microsoftu

Dodatkowe 20 GB dla użytkowników SkyDrive na rok, czyi dary losu od Microsoftu

Ciąg dalszy informacji ze SkyDrive w tle. Tym razem czas na prezenty dla wybranych użytkowników. Microsoft podarował użytkownikom dodatkowe 20 GB przestrzeni dyskowej. Z dodatkowych 20 GB można korzystać bezpłatnie przez rok.

Wybrani użytkownicy otrzymali wiadomości e-mail o następującej treści:

„Thank you for using SkyDrive. You’re one of our most valued SkyDrive users, and one of a select group to receive this gift of an extra 20GB for one year, free,”

To nie pierwszy taki prezent od Microsoftu. Przed świętami Bożego Narodzenia Microsoft zadbał o użytkowników telefonów z Windows Phone. Otrzymali oni identyczny prezent. Wystarczyło mieć konto pocztowe MS i korzystać z niego, jako konta głównego w telefonie z Windows Phone.

Co się stanie, jeśli zapełnisz 20 GB a po roku nie będziesz chciał korzystać z dodatkowo płatnej przestrzeni dyskowej? Bez obaw – nie stracisz plików, które przesyłałeś do chmury. Będziesz mógł nadal przeglądać, udostępniać i pobierać pliki ze SkyDrive, ale nie będziesz w stanie przesyłać nowych plików do czasu, kiedy nie dokupisz dodatkowej przestrzeni lub nie zwolnisz obecnie dostępnej pamięci.

Kto jest tym szczęśliwcem i może się pochwalić mailem z prezentem od Microsoftu?