windows-skydrive

Dodatkowe 20 GB dla użytkowników SkyDrive na rok, czyi dary losu od Microsoftu

Ciąg dalszy informacji ze SkyDrive w tle. Tym razem czas na prezenty dla wybranych użytkowników. Microsoft podarował użytkownikom dodatkowe 20 GB przestrzeni dyskowej. Z dodatkowych 20 GB można korzystać bezpłatnie przez rok.

Wybrani użytkownicy otrzymali wiadomości e-mail o następującej treści:

„Thank you for using SkyDrive. You’re one of our most valued SkyDrive users, and one of a select group to receive this gift of an extra 20GB for one year, free,”

To nie pierwszy taki prezent od Microsoftu. Przed świętami Bożego Narodzenia Microsoft zadbał o użytkowników telefonów z Windows Phone. Otrzymali oni identyczny prezent. Wystarczyło mieć konto pocztowe MS i korzystać z niego, jako konta głównego w telefonie z Windows Phone.

Co się stanie, jeśli zapełnisz 20 GB a po roku nie będziesz chciał korzystać z dodatkowo płatnej przestrzeni dyskowej? Bez obaw – nie stracisz plików, które przesyłałeś do chmury. Będziesz mógł nadal przeglądać, udostępniać i pobierać pliki ze SkyDrive, ale nie będziesz w stanie przesyłać nowych plików do czasu, kiedy nie dokupisz dodatkowej przestrzeni lub nie zwolnisz obecnie dostępnej pamięci.

Kto jest tym szczęśliwcem i może się pochwalić mailem z prezentem od Microsoftu?

  • Jakub

    Bardzo użyteczna informacja. Czasem czytanie krótkich informacji przynosi więcej korzyści aniżeli całych grubych książek. My też coś próbujemy o technologiach (głównie dronach i robotach bojowych). Jak masz ochotę to zajrzyj i napisz komentarz http://www.geny.pl