mytaxi 50% taniej

Mytaxi – do 16 października zamówisz taksówkę 50% taniej – coś dla studentów i nie tylko

Mytaxi to serwis i aplikacja, dzięki której zamówisz taksówkę bez konieczności dzwonienia do korporacji. Producent pisze o niej: „NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE APLIKACJA TAXI. Zamów taxi w dwóch kliknięciach, obserwuj jak kierowca jedzie do Ciebie i płać za kursy bezgotówkowo za pomocą aplikacji. Jedna aplikacja, jedno konto i ponad 40 miast na całym świecie”.

Aplikacja jest dostępna na większość smartfonów. Oferuje wsparcie dla takich systemów mobilnych jak:

 

Dziś mytaxi wystartowało z ciekawą promocją. Każdy przejazd jest o połowę tańszy.

Aby z niej skorzystać koniecznie wybierz opcję „Płać przez Aplikację” i zamów mytaxi, a rabat 50% naliczy się automatycznie.

Teraz ta mniej ciekawa informacja 🙁

Promocja trwa od 3 do 16 października i obowiązuje w Warszawie, Krakowie i całym Trójmieście.

Skierowana jest do pasażerów indywidualnych płacących dodaną w aplikacji kartą Visa, Mastercard lub kontem PayPal i nie dotyczy kont firmowych. Promocja obowiązuje wyłącznie dla kursów, których cena nie przekracza 200 zł.

Wszystkie szczegóły dotyczące promocji znajdziesz tutaj

 • Szkoda, że nie do 22 października, bo…

  W dniach 21-22 października 2016 odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. Organizatorzy zamierzają uruchomić mnóstwo Lure Module, aby Goście mogli zebrać jak najciekawsze pokemony. Dodatkowo będzie spotkanie z trenerami Pokemonów. Uchywalą Wam wszystkie tajemnice, ale to nie wszystko dla dzieci oraz dorosłych.

  W rozbudowanej Strefie Rozrywki będzie można przetestować, jak działają symulatory wyścigów, przejść się kładką nad przepaścią oraz sprawdzić się w jeździe na segway’ach. Będzie można również przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmierzyć się z hordą zombii, czy wybudować miasto w Minecrafcie. 22 października w wydarzeniu wezmą udział Youtuberzy, m.in. Kubson, Mamiko, Vibe czy Dev.Na najaktywniejszych uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami o wartości 150 tysięcy zł, m.in. drony, tablety, smartfony. Dla dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, seniorów oraz grup zorganizowanych wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Szczegóły:
  https://www.facebook.com/events/1910564332503616/
  http://mobilitydays.pl

 • pgv

  Moje miasto się nie załapuje, ale to pewnie kwestia czasu, jak w Polsce będzie wyjątkowo dużo użytkowników. Całkiem przydatne i ciekawe. Ułatwia konieczność powrotu po ciężkiej imprezie 🙂