SkyCash coraz bardziej wszechstronny, czyli ubezpieczenie podróżne UNIQA w aplikacji SkyCash

SkyCash coraz bardziej wszechstronny, czyli ubezpieczenie podróżne UNIQA w aplikacji SkyCash

Firmy, aby przetrwać muszą otwierać się na nowe rozwiązania. Ciągły rozwój to podstawa. Widać to bardzo dobrze na przykładzie operatorów telekomunikacyjnych. Którzy przestali być tylko telekomami, ale są bankami, sprzedawcami ubezpieczeń czy nawet energii elektrycznej. Taka sytuacja przestała już nas dziwić. Podobnie jest w przypadku SkyCash.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w kilkudziesięciu polskich miastach. Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych większości polskich przewoźników, w tym PKP Intercity (o czym pisałem tutaj) i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki. Od teraz oferuje również ubezpieczenie podróżne UNIQA (idealne rozwiązanie na wakacje).

UNIQA w Polsce rozpoczęła współpracę ze SkyCash. W aplikacji dostępne jest ubezpieczenie turystyczne „Radość odkrywania”. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczenia dostosowanych do charakteru wyjazdu.

Bardzo nas cieszy rozpoczęcie współpracy ze SkyCash. Wspólnie możemy zaoferować klientom wygodny i szybki sposób zakupu ubezpieczenia w rozwiązaniu mobilnym, poprzez aplikację SkyCash. Z każdego miejsca na świecie i o każdej porze użytkownicy aplikacji mogą kupić ubezpieczenie turystyczne UNIQA. I do tego jest to w pełni bezpieczna transakcja – mówi Andrzej Jarczyk, prezes spółek UNIQA w Polsce.

W aplikacji SkyCash pojawiła się nowa ikona Ubezpieczenia turystyczne. Po kliknięciu w nią użytkownik otrzyma do wyboru trzy proste pakiety: turystyczny, sportowy, który uwzględnia uprawianie sportów wyczynowych i ekstremalnych, oraz związany z wyjazdem do pracy.

SkyCash - zakup ubezpieczenia UNIQA_2

SkyCash - zakup ubezpieczenia UNIQA_3

A co Wy sądzicie o takich rozwiązaniach? Czy i jak często korzystacie z aplikacji SkyCash i jakich celów ją wykorzystujecie? Ja osobiście wykorzystuję go głównie do komunikacji miejskiej i płacenia za parkingi.