sale

#sosendeal, czyli Łap okazje z sosen-blog.pl. Najlepsze oferty i promocje w sieci

Promocje to słowo, które każdy z nas bardzo lubi. Przeszukujemy gazetki i półki naszych ulubionych sklepów, aby znaleźć ciekawe okazje i promocje. Bardzo często szukamy porad, co kupić, jaki produkt wybrać i gdzie znajdziemy go najtaniej. Ja też tak mam i zdarza mi się trafić na ciekawe promocje. Warto się nimi podzielić z innymi użytkownikami. Do tego celu powstała nowa kategoria na tym blogu #sosendeal.

Będą tutaj pojawiać się wpisy na temat promocji, na które warto zwrócić uwagę. Będę to zazwyczaj promocje, które pojawiają się w internecie, ale nie tylko. Chociaż internet jest idealnym miejscem na poszukiwanie promocji to również w sklepach stacjonarnych można znaleźć coś wartego uwagi.

Pierwszy wpis pojawi się już dziś a w nim super promocja na bardzo ciekawy produkt. Promocja trwa do końca dzisiejszego dnia, dlatego warto śledzić na bieżąco mojego bloga oraz tag #sosendeal w mediach społecznościowych.

  • Woodroom

    Bardzo ciekawy blog!

  • Ciekawy pomysł na bloga 🙂 Na pewno chętnie będę go odwiedzał 🙂

  • Moris Luu

    No, to czekam na wpisy z tego zakresu. Przy okazji, skoro tak będziesz ogarniać ceny to co powiesz na ceny sklepu http://sklepelectrogsm.pl ?