Spotify w Orange Polska, czyli wakacje z muzyką

Spotify w Orange Polska, czyli wakacje z muzyką

Rok temu pisałem o wakacjach z Deezerem a dziś przyszedł czas na wakacje 2016. Tym razem w roli głównej wystąpi serwis muzyczny Spotify.

A tak właściwie to Spotify i Orange Polska. Zieloni połączyli się z pomarańczowymi i powstała ciekawa oferta dla klientów Orange. Cena oferty jest taka sama bez względu czy włączymy ją poprzez stronę Orange czy zrobimy to poprzez serwis Spotify.

Spotify Orange

To co jest ważne to usługa dodatkowa którą oferuje Orange. Za 4,99 zł miesięcznie wyzerujesz koszt transmisji muzyki z aplikacji Spotify. Aby zamówić pakiet, wyślij bezpłatny SMS o treści A na 80802. Koszt usługi zostanie dopisany do Twojego rachunku lub pobrany z Twojego konta (w przypadku telefonu na kartę). To jest coś czego brakowało w Orange po tym jak została zakończona współpraca z Deezer. Co prawda pojawiło się coś, co miało go zastąpić a była to Muzyka Tu i Tam, ale ten serwis nigdy mnie do siebie nie przekonał.

Ci którzy aktywują wersję Premium otrzymają dostęp do serwisu za darmo przez miesiąc! Dotyczy to jednak tylko pierwszych 1000 klientów. Nawet jak nie zdążymy to nic się nie stało. Znacznie korzystniej jest wybrać promocję serwisu Spotify. Dla nowych klientów jest to 3 miesiące za 0,99 zł, a dla istniejących trzy miesiące w cenie jednego (szczegóły dostępne po zalogowaniu).

Promocja Orange Spotify

Bez względu, w jaki sposób włączymy ofertę Premium to będziemy mogli skorzystać z promocji za 4,99 zł miesięcznie, która nam wyzeruje koszty transmisji danych w ramach aplikacji Spotify.

Warto też zapoznać się z innymi promocjami w sieci Orange. Szczegóły tutaj.