Tylko dziś! AutoMapa Polska dla systemu Android taniej o ponad 40%! #sosendeal

Tylko dziś! AutoMapa Polska dla systemu Android taniej o ponad 40%! #sosendeal

Za nami już Black Friday i Cyber Monday, ale promocji nadal nie brakuje. Tym razem coś dla fanów długich (i nie tylko) podróży. Wszyscy poszukujący dobrej nawigacji na telefon lub tablet mogą tylko jeszcze dziś skorzystać z promocji na nawigację AutoMapa. Dziś coś dla użytkowników Androida.

Tylko we wtorek, 28 listopada kupisz 2-letnię licencję AutoMapy Polska dla systemu Android w cenie licencji rocznej!

                                  AutoMapa Polska –  69 PLN (119 PLN)

Jest to jedna z lepszych (jak nie najlepsza) pozycji na rynku. A teraz o nowościach, które oferuje AutoMapa swoim użytkownikom:

  • AutoRadar: Ostrzeże Cię o niebezpieczeństwach i punktach kontroli drogowej. Powiadomi też o nich innych kierowców!
  • LiveDrive!: Ominie z Tobą korki i remontowane drogi. Powie, którędy nie warto jechać, a gdzie jest najszybsza droga.
  • Mapy w urządzeniu: Da Ci pewność nawigacji w każdych warunkach. Bez względu na zasięg sieci GSM.
  • Miliony POI: Pomoże Ci odnaleźć miejsce, którego szukasz.

Co więcej oferuje Nawigacja AutoMapa?

  • Aktualne mapy – AutoMapa to zdecydowanie najlepsze (?) na rynku mapy, które dostępne są w trybie offline z danymi online aktualizującymi dane drogowe w czasie rzeczywistym. Ich wiarygodność w połączeniu z renomą programu sprawiły, że AutoMapa jest wykorzystywana przez instytucje państwowe w ramach umowy obejmującej służby ratunkowe i służby zarządzania kryzysowego.
  • Dzięki LiveDrive masz dostęp do aktualnych danych o natężeniu ruchu drogowego zarówno w czasie rzeczywistym (poprzez sieć i technologię IP Traffic) jak i (dla starszych urządzeń) w oparciu o dane statystyczne dostępne również bez Internetu. AutoMapa potrafi czasowo otwierać i zamykać ulice, jak również doraźnie zmieniać ich kierunkowość. Z AutoMapą pewnie ominiesz korki i dotrzesz do celu zawsze na czas.
  • AutoRadar to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.

Aplikacja do pobrania ze sklepu Google Play automapa

[Foto]