Jak dodać zdjęcie na Instagramie?

Jak zapewne wiesz, serwisów społecznościowych nie brakuje. Jeśli chodzi o temat tego tekstu, skupimy się na Instagramie. Dokładnie rzecz ujmując, weźmiemy pod uwagę dodanie zdjęć.
Nawiasem mówiąc, Instagram to serwis społecznościowy, który jest stworzony dla zdjęć (a w każdym razie można pokusić się o takie stwierdzenie).

Zdjęcia na Instagram

Lubisz robić zdjęcia? Jeśli tak, można przypuszczać, że masz konto na Instagramie. Maksymalnie upraszczając, Instagram to serwis społecznościowy, który musi Cię zadowolać.
Zresztą wystarczy zajrzeć na profil jakiejś gwiazdy – zapoznanie się z profilem nie powinno wymagać logowania. Nie powinno, ponieważ jest jeden wyjątek. Przechodząc od razu do sedna – nie można wykluczyć sytuacji, w której dana osoba dba o swoją prywatność.
Zadajesz sobie pytanie, co należy rozumieć przez dbałość o prywatność? Dbałość o prywatność = profil mogą obserwować tylko zatwierdzeni obserwujący.

Warto jeszcze podkreślić, że nagrywanie filmów również jest możliwe.

Jak dodać zdjęcie na Instagramie?

Skoro wprowadzenie do tematu już za nami (tak umownie mówiąc), skupmy się na samym dodaniu zdjęcia. Co by nie mówić, niektórzy mogą zadawać sobie pytanie, jak dodać zdjęcie na Instagramie?
Nie ma znaczenia, czy dodanie zdjęcia to prosta sprawa, czy też nie – chodzi o świadomość.

Zacznijmy może od istnienia aplikacji mobilnej – jeżeli korzystasz z aplikacji mobilnej, dodawanie zdjęć nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. W zasadzie absolutnie nie ma, o czym mówić.
Aczkolwiek załóżmy, że celem jest dodanie zdjęcia z komputera, w takiej sytuacji mogą pojawić się pewne problemy i warto o tym pamiętać.

Jak dodać zdjęcie na Instagrama z poziomu komputera? Instrukcja krok po kroku!

  1. Otwarcie dowolnej przeglądarki i zalogowanie się do serwisu.
  2. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu otwartego okna.
  3. Wybór komendy Zbadaj.
  4. Komenda Zbadaj jest równoznaczna, z tym że w karcie otworzy się nowe okno – należy wyszukać ikonę Toogle device toolbar. Wybór tej opcji = taki sam widok, jak na urządzeniu mobilnym (i co za tym idzie, pojawi się możliwość dodania zdjęcia).

Wszystko jest już jasne, prawda?

Czy warto korzystać z Instagrama?

Na koniec zastanówmy się nad tym, czy korzystanie z Instagrama jest dobrym rozwiązaniem? Na pewno jest to sprawa, w przypadku której kluczowe są oczekiwania. Przykład – nie wszyscy dobrze wychodzą na zdjęciach – jeżeli nie przepadasz za robieniem sobie zdjęć, Instagram nie przypadnie Ci do gustu.

Warto też pamiętać o tym, że korzystanie z mediów społecznościowych niesie za sobą różne zalety (nie ma znaczenia, czy korzystasz z Instagrama, czy innego serwisu). Jeśli chodzi o jakieś konkrety, bez wątpienia ważny jest kontakt ze znajomymi – dzięki mediom społecznościowym można stale pozostawać w kontakcie.
Niektórzy mogą stwierdzić, że media społecznościowe to nie jest dobry sposób na kontakt, ale prawda jest nieco inna (zdarzają się różne sytuacje). Trzeba też pamiętać o upływającym czasie, przez kilka lat może się naprawdę wiele wydarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.