publikacja artykułów sponsorowanych

Jak grać w Stumble Guys na komputerze PC i Mac?

Stumble Guys jest na szczycie listy wszystkich graczy, którzy preferują wieloosobowe gry w wyścigi z przeszkodami. Jest to tak przyjemna gra, że aż chciałoby się ją przenieść na komputer:

 • Graj na większym ekranie.
 • Lepiej dostrzegaj przeszkody.
 • Miej więcej czasu na ich ominięcie.

Jednak granie w Stumble Guys na PC może być trudne, ponieważ nie ma dedykowanej wersji dla macOS, a wersja Steam wymaga dużo pamięci RAM. Na szczęście możesz rozwiązać ten problem, grając w Stumble Guys na komputerze za pomocą AirDroid Cast. W tym poście pokażemy Ci, jak to zrobić.

Część 1: Stumble Guys – co musisz wiedzieć?

Stumble Guys to wieloosobowa gra imprezowa online, w której 32 graczy ściga się na torze przeszkód. Twoim głównym celem jest pokonanie pozostałych 30 graczy na mecie. Ścigasz się po platformie z obracającymi się kostkami, poduszkowym młotem, spadającymi częściami platformy itd. Jeśli nie uda ci się utrzymać na platformie, spadniesz z nieba i odrodzisz się w niewielkiej odległości od miejsca, z którego spadłeś.

Po sukcesie gry Fall Guys, Kitka Games (firma z Finlandii) postanowiła stworzyć Stumble Guys, klon gry Fall Guys, dostępny na urządzeniach mobilnych i komputerach. W rezultacie większość graczy Stumble Guys korzysta z urządzeń mobilnych (Android i iOS). Te dwie gry są niemal identyczne – obie są darmowe i mają taką samą formułę rozgrywki.

Ponieważ Stumble Guys jest przeznaczona głównie na urządzenia mobilne, ma krótszy czas trwania meczu, a gra ładuje się błyskawicznie. Natomiast Fall Guys ma więcej trybów gry. Ponadto obie gry różnią się platformami wyścigowymi.

Część 2: Porady i sztuczki, dzięki którym wygrasz więcej wyścigów w Stumble Guys

Mimo że najważniejszym celem gry jest zajęcie pierwszego miejsca, nie zawsze chodzi o szybkość. Musisz zrobić wiele, aby zdominować swoich przeciwników. Oto kilka wskazówek, które możesz wykorzystać, aby wygrać więcej gier.

Kontroluj swoją kamerę

Stumble Guys, podobnie jak większość platformówek 2D i 3D, daje ci do zrozumienia, że nie możesz kontrolować kamery. Możesz jednak sterować kamerą, przesuwając joystick do połowy. Sterowanie kamerą pomoże ci wcześnie dostrzec przeszkody, dzięki czemu będziesz mógł je skutecznie ominąć.

Nie wydawaj klejnotów na skórki

Choć nowe skórki mogą być atrakcyjne, nie wykorzystuj dostępnych kamieni szlachetnych do kupowania losowych skórek, zwłaszcza gdy ich ilość jest ograniczona. Stumble Guys codziennie dostarcza ci nowe darmowe skórki. Możesz więc w pierwszej kolejności przeznaczyć kamienie na ulepszoną przepustkę Stumble Pass, która pomoże ci strącić graczy z kursu.

Unikaj bokserów

Jeśli zobaczysz gracza z emotem rękawicy bokserskiej, odsuń się, ponieważ może on zrzucić cię z kursu.

Użyj powietrznego skoku, aby poruszać się szybciej

Kiedy skaczesz, automatycznie wykonujesz powietrzną kreskę w powietrzu. Wylądujesz na brzuchu i będziesz szybciej poruszał się po trasie.

Ślizg na brzuchu dla większej prędkości

Belly slide różni się od air dasha tym, że jest wykonywany na odpowiednio nachylonym stoku i pozwala ci nabrać większej prędkości.

Czy możesz grać w Stumble Gusy na swoim komputerze PC/Mac?

Choć Stumble Guys było początkowo grą mobilną, pod koniec 2021 roku wydano wersję na komputery PC. Jest ona dostępna na Steamie i można w nią grać tylko na komputerach z systemem Windows. Niestety, Kitka Games nie wydała jeszcze wersji na macOS. Oto wymagania systemowe, aby zagrać w Stumble Guys na komputerze z systemem Windows.

 • System operacyjny – Windows 10 lub wyższy
 • Pamięć RAM – co najmniej 4 GB
 • Grafika: AMD Radeon HD 7750 | NVIDIA Geforce GTX 260

Z tego wynika, że jeśli chcesz zagrać w Stumble Guys na swoim komputerze, będziesz musiał stawić czoła pewnym wyzwaniom. Po pierwsze, użytkownicy komputerów Mac są wykluczeni, ponieważ gra nie ma dedykowanej wersji dla komputerów Mac. Z kolei użytkownicy Windowsa muszą spełnić wyżej wymienione wymagania.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz grać w Stumble Guys na komputerze PC lub Mac z systemem Windows, korzystając z AirDriod Cast. Zobaczmy, jak to zrobić w następnej części.

Część 3: Jak grać w Stumble Gusy na komputerze PC?

Dzięki poniższym rozwiązaniom możesz łatwo grać w Stumble Guys na swoim komputerze.

AirDroid Cast to prosty i wygodny sposób na granie w Stumble Guys na komputerze za pomocą screen mirroring. Dzięki AirDroid Cast możesz grać w grę na dowolnym systemie PC. Nie ma znaczenia, czy używasz Windows 7, 8, 10 czy MacBooka. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację na swoim telefonie i komputerze, połączyć je i grać.

Korzystanie z tego rozwiązania nie tylko zagwarantuje Ci podstawowe wrażenia z gry na komputerze. Posiada ono futurystyczne funkcje, które wzbogacą Twoje doświadczenia z grą i pomogą Ci jeszcze bardziej zdominować wyścigi. Użycie AirDroid Cast do gry w Stumble Guys na komputerze umożliwia:

 1. Omijanie przeszkód w grze w odpowiednim czasie

Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania AirDroid Cast (120 Hz) będziesz mógł zobaczyć młot poduszkowy i inne przeszkody w czasie rzeczywistym. Pomoże ci to łatwo je omijać i utrzymać się na kursie. Ta funkcja pomoże ci również wykonywać powietrzne skoki i ślizgi bardziej efektywnie.

 1. Lepsza zabawa przy wesołej muzyce Stumble Guys

Jeśli jesteś entuzjastą wesołej muzyki z gry i dźwięków uderzeniowych, wysokiej jakości dźwięk w AirDroid Cast pozwoli Ci się tym cieszyć.

 1. Graj w Stumble Guys na swoim komputerze bez lagów

Jednym z głównych powodów, dla których Stumble Guys laguje na komputerze, jest niespełnienie przez niego wymagań systemowych. Dzięki AirDroid Cast nie musisz się o to martwić, bo możesz grać w grę bez instalowania jej na swoim komputerze.

 1. Wrażenia wizualne dzięki wysokiej jakości wideo

Jakość wideo Full HD w AirDroid Cast pozwoli Ci w pełni doświadczyć kolorowego motywu gry.

 1. Uruchamiaj i graj w grę na swoim komputerze (sterowanie myszką)

Możesz użyć funkcji sterowania myszą w AirDroid Cast, aby uruchomić i zagrać w grę bezpośrednio na swoim komputerze.

To nie wszystko, AirDroid Cast oferuje wiele opcji łączenia telefonu z komputerem, dzięki czemu możesz połączyć się z nim w dogodny dla siebie sposób.

Teraz wiesz już, co oferuje program AirDroid Cast, więc użyj go, aby zagrać w Stumble Guys na swoim komputerze.

Jak grać w Stumble Guys na komputerze PC/Mac przy użyciu AirDroid Cast

Stumble Guys na PC

Możesz grać w Stumble Guys na komputerze PC lub Mac dzięki AirDroid Cast, wykonując poniższe proste kroki.

Krok 1. Zainstaluj aplikację AirDroid Cast
Najpierw musisz pobrać aplikację AirDroid Cast na swój telefon i komputer.

Krok 2. Zainicjuj żądanie castingu
Uruchom AirDroid Cast na swoim telefonie i komputerze. Będziesz mieć trzy opcje inicjowania żądania castingu:

Bezprzewodowa
Najpierw upewnij się, że Twój Mac i telefon są podłączone do tej samej sieci lokalnej. Możesz wpisać kod castingu w telefonie lub zeskanować kod QR za pomocą aparatu w telefonie.

USB
Najpierw upewnij się, że debugowanie USB zostało włączone w telefonie. Połącz Maca i telefon kablem USB, a następnie kliknij na zakładkę Kabel. Wybierz swój telefon z listy dostępnych urządzeń.

AirPlay
Jeśli używasz iPhone’a i chcesz połączyć się z komputerem, to jest to najlepszy sposób. Upewnij się, że telefon i komputer są podłączone do tego samego WiFi, a następnie kliknij w zakładkę AirPlay i upewnij się, że usługa AirPlay jest uruchomiona.

Następnie przejdź do Centrum sterowania>Reprodukcja ekranu na swoim iPhonie i wybierz urządzenie oznaczone jako AirDroid Cast – xxx.

Krok 3. Zaakceptuj uprawnienia do castingu
Po zainicjowaniu żądania castingu zaakceptuj pozwolenie na rozpoczęcie castingu przez telefon i kliknij opcję “Rozpocznij casting teraz” w telefonie. Gdy skończysz, ekran telefonu zostanie odzwierciedlony na komputerze.

Krok 4. Odtwórz grę Stumble Guys na swoim komputerze
Kliknij przycisk sterujący myszy, aby włączyć tę funkcję. Następnie użyj myszki, aby uruchomić grę na komputerze.
Od tego momentu wszystko jest już proste, ponieważ gra jest bardzo łatwa.
Zacznij od zaakceptowania polityki prywatności za pomocą myszki.

Możesz dostosować swój awatar lub wziąć udział w turniejach, a kiedy skończysz, kliknij play, aby rozpocząć nową grę.

Podczas wyścigu poruszaj się do przodu i klikaj na strzałkę w górę, aby przeskakiwać nad przeszkodami i brakującymi elementami.

To wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.