Jak wyłączyć asystenta Google?

Asystent Google stał się integralną częścią naszego codziennego życia. Możesz go używać w niemal każdej sytuacji, a on sam niemal codziennie uczy się nowych umiejętności. Może zaplanować Twoje zadania, odtwarzać ulubioną muzykę, a nawet odpowiadać na wszelkie dziwne pytania, jakie możesz mieć. Jednak ma też osobliwy zwyczaj wyskakiwania od czasu do czasu bez powodu. Aby to rozwiązać, najlepszą opcją jest całkowite wyłączenie go. Oto jak wyłączyć tego cyfrowego pomocnika.

Wyłączenie Asystenta Google

Wyłączenie Asystenta Google jest niezwykle proste, ale właściwe menu może być trudne do znalezienia, ponieważ jest zakopane nieco głęboko w jego ustawieniach. Oto instrukcje krok po kroku, które trzeba będzie wykonać:

  • Przejdź do swojej aplikacji Google w telefonie i otwórz ją.
  • Stuknij swój obraz profilu na górze (lub przycisk “Więcej” poniżej), a następnie wybierz “Ustawienia”.
  • Stuknij w zakładkę “Asystent Google”.
  • Przewiń w dół do sekcji “Ogólne”.
  • Przełącz suwak obok “Asystenta Google” i gotowe.

Włączenie Asystenta Google

Oczywiście, jeśli chcesz włączyć Asystenta Google z powrotem, wykonujesz prawie wszystkie te same kroki. Jednakże trzeba będzie po prostu przerzucić przełącznik w przeciwnym kierunku, gdy dojdziesz do kroku pięć.

Tak więc masz to. Oto jak możesz wyłączyć tego cyfrowego pomocnika w zaledwie kilku stuknięciach. Będziemy aktualizować ten post, jeśli procedura zmieni się w przyszłości, choć jest to mało prawdopodobne.

1 thought on “Jak wyłączyć asystenta Google?

  1. Taki jesteś mądry? To mam pytanie – skoro zrobiłem wszystko wg tej rady, to dlaczego to ścierwo woła o włączenie? Można go wyłączyć, ale i tak wywali się na pulpit i będzie prosić o włączenie. Gdyby to był pies i prosił się o jedzenie, to bym mu dał. Za to tego gówna nie idzie się pozbyć. Wyłączałem go na różne sposoby i za każdym razem woła o włączenie. To jest jebane nękanie, ale nie mam szans dorwać kurwy i zajebać. A zjeb od tego powinien smażyć się w piekle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.