Jak wyłączyć asystenta Google?

Asystent Google stał się integralną częścią naszego codziennego życia. Możesz go używać w niemal każdej sytuacji, a on sam niemal codziennie uczy się nowych umiejętności. Może zaplanować Twoje zadania, odtwarzać ulubioną muzykę, a nawet odpowiadać na wszelkie dziwne pytania, jakie możesz mieć. Jednak ma też osobliwy zwyczaj wyskakiwania od czasu do czasu bez powodu. Aby to rozwiązać, najlepszą opcją jest całkowite wyłączenie go. Oto jak wyłączyć tego cyfrowego pomocnika.

Jak wyłączyć Asystenta Google

Wyłączenie tej funkcji jest proste, ale właściwe menu może być trudne do znalezienia, ponieważ jest zakopane nieco głęboko w jego ustawieniach. Oto instrukcje krok po kroku, które trzeba będzie wykonać:

  • Przejdź do swojej aplikacji Google w telefonie i otwórz ją.
  • Stuknij swój obraz profilu na górze (lub przycisk “Więcej” poniżej), a następnie wybierz “Ustawienia”.
  • Stuknij w zakładkę “Asystent Google”.
  • Przewiń w dół do sekcji “Ogólne”.
  • Przełącz suwak obok “Asystenta Google” i gotowe.

Oczywiście, jeśli chcesz włączyć asystenta z powrotem, wykonujesz prawie wszystkie te same kroki. Jednakże trzeba będzie po prostu przerzucić przełącznik w przeciwnym kierunku, gdy dojdziesz do kroku pięć.

Tak więc masz to. Oto jak możesz wyłączyć tego cyfrowego pomocnika w zaledwie kilku stuknięciach. Będziemy aktualizować ten post, jeśli procedura zmieni się w przyszłości, choć jest to mało prawdopodobne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *