Jaki program do projektowania łazienki

Z oprogramowania przebudowy łazienki można wybrać swój własny plan podłogi, stworzyć swój idealny układ, dodać materiały i wizualizację gotowego projektu łazienki. Te programy do przebudowy łazienek są niedrogie i teraz łatwiejsze w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej. Poniżej znajduje się 10 najlepszych programów do przebudowy łazienki, których możesz użyć do szybkiego stworzenia projektu, który jest właśnie dla Ciebie.

Z nadejściem nowoczesnej technologii, znalezienie źródeł i przewodników w przebudowie łazienki jest tylko kliknięcie od hotelu. Planowanie przestrzeni i 3d modelowanie stały się również łatwe zadanie, jak większość aplikacji i oprogramowanie 3D projektowania jest już dostępny do użytku online. Eliminuje to potrzebę żmudnego sporządzania planów pięter ręcznie. Plany przebudowy łazienki mogą być zakończone z dokładnych pomiarów, różnych materiałów wykończeniowych i tekstur z zaledwie kilku kliknięć. To także daje ci wizualną reprezentację jak twój przestrzeń patrzeje jak w rzeczywistości.

Oto lista oprogramowania do projektowania i planowania, które można wykorzystać w przygotowywaniu rysunków dla projektu przebudowy łazienki:

1. Virtual Bathroom Planner/Room Styler (Free)

Virtual Bathroom Planner to darmowe oprogramowanie do remodelowania łazienek, które możesz wykorzystać do tworzenia planów łazienki 3D. Możesz wybrać spośród ich szablonów, edytować go w planie 2D, a następnie przekonwertować go na widok trójwymiarowy. Umeblowanie planu jest tak proste jak “przeciągnij i upuść”. Posiada dobrze zorganizowaną bibliotekę materiałów, która pokazuje szerokie spektrum wykończeń materiałowych, z których możesz wybierać, w tym płytki, armaturę łazienkową i inne elementy wyposażenia.

Niedawno (2020) ich strona internetowa stała się jeszcze lepsza. Teraz użytkownik może przesłać wstępny szkic swojej łazienki z wymiarami i zdjęciami istniejącego układu i wystroju. Jeden z naszych projektantów będzie następnie stworzyć idealny projekt całkowicie za darmo i wysłać go do nich, więc cała praca jest wykonywana dla użytkownika przez wykwalifikowanego projektanta wnętrz.

Możesz użyć go za darmo na: http://www.virtualbathrooms.com/

2. Room Sketcher (Free)

To oprogramowanie ma cechy przyzwoitej aplikacji 3D bez szkody dla budżetu, ponieważ można go używać w sieci za darmo. Z tej aplikacji, można utworzyć 2d plan oparty na rzeczywistych pomiarów łazienki, dodać wybierz kolor, przypisać wykończenia, tekstury i wizualizować go w 3D. Oferuje on również inspiracje łazienkowe i pomysły, które można dostosować do własnych potrzeb.

Skorzystaj z niego za darmo pod adresem: http://www.roomsketcher.com

3. Tile 3D Bathroom Designs (Płatny)

Tile 3D Bathroom Designs to płatne oprogramowanie do tworzenia układów wzorów płytek i planów łazienek. Oprócz rysunków roboczych i realistycznych perspektyw, które można utworzyć, posiada również funkcję “obliczania pokrycia dachówką”, która łatwo pomaga obliczyć liczbę płytek potrzebnych do projektu.

Posiada bezpłatną wersję demonstracyjną dostępną do pobrania na stronie: http://www.tile3d.com/en/

4. Bath CAD by Articad (płatny)

Bath CAD oferuje fotorealistyczne rysunki i szczegółowe plany z dokładnymi pomiarami. Jest on specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów z branży łazienkowej i zawiera listę elementów, które należy zakupić i zamówić, aby zrealizować projekt przebudowy. Został opracowany przez Bathstore, firmę z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która sprzedaje produkty łazienkowe.

Możesz poprosić o bezpłatną wersję demonstracyjną tej aplikacji na: http://www.articad.com/

5. Easy Planner 3d (Darmowy)

Easy Planner 3D lub Opun Planner to darmowa aplikacja online do projektowania wnętrz, która umożliwia tworzenie planów i fotorealistycznych projektów dla wszystkich rodzajów pomieszczeń, w tym łazienek. Wystarczy jedno kliknięcie przycisku, aby Twój rysunek 2d został natychmiast przekształcony w rysunek 3D. Łatwo jest poruszać się po jego interfejsie, ponieważ większość poleceń jest już wyświetlana.

Możesz spróbować użyć tego narzędzia opartego na sieci pod adresem: http://opunplanner.com/

6. Autodesk Homestyler (Darmowy)

Autodesk Homestyler jest darmowym, łatwym w użyciu oprogramowaniem do projektowania wnętrz. Jest on oparty na sieci Web, z wszystkimi jego funkcjami gotowymi do użycia na ich stronie internetowej. Tworzenie planu piętra w Homestyler jest tak proste jak wstawianie mebli, drzwi, okien, armatury itp. do planu, a następnie przekształcanie go w 3D.

Autodesk Homestyler jest dostępny do użytku w każdej chwili na stronie internetowej: http://www.homestyler.com/

7. Smart Draw (płatny)

Smart Draw to oprogramowanie 3D, które może być używane do projektowania wszelkiego rodzaju planów i układów. Chociaż kosztuje $197 za standardowy pakiet, oferuje darmowe demo. Ma setki dostępnych szablonów do wyboru, w tym floorplany. Przykładowe plany dla łazienek mogą być edytowane online lub jeśli wolisz możesz aso stworzyć własne. Smart Draw jest również zintegrowany z innymi popularnymi aplikacjami takimi jak Word, Excel, Powerpoint i Dropbox i pozwala na wysłanie rysunku jednym kliknięciem.

Smart Draw jest dostępny do pobrania na stronie: https://www.smartdraw.com/

8. Space Designer 3D (Darmowy)

Space Designer 3D jest kolejnym darmowym oprogramowaniem do planowania przestrzeni opartym na sieci. Jest to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która umożliwia tworzenie rysunków 2D i 3D dla pomieszczeń lub nawet całych domów bez konieczności pobierania oprogramowania. Umeblowanie planu piętra jest tak proste jak proste działanie “przeciągnij i upuść”. Jego biblioteka materiałów zawiera ponad 1500 mebli do wyboru.

Możesz sprawdzić Space Designer 3d na: https://www.spacedesigner3d.com/

9. Room to Do (Free)

Room to Do to oprogramowanie oparte na chmurze, które umożliwia łatwe tworzenie rysunków 2D i 3D. Jest to usługa online do planowania przestrzeni i projektowania wnętrz, która działa w przeglądarce. Posiada również tryb “walk view”, który pozwala na przejście przez projekt, dając Ci pełną wizualizację. Posiada unikalne narzędzia do rysowania, które pozwalają na łatwość w rysowaniu ścian nawet o skomplikowanych kształtach. Room to Do posiada również szeroki wachlarz dostępnych wykończeń materiałowych, takich jak płytki ceramiczne, dywany, drewno, kamień i tapety.

Można z niego korzystać za darmo na stronie: https://roomtodo.com/

10. Home by Me (Free Trial)

Home by Me to darmowy planer pomieszczeń do pobrania. Jest to narzędzie do planowania 3D, które zapewnia realistyczne odwzorowanie przestrzeni. Korzystając z tego oprogramowania, możesz zacząć od szybkiego szkicowania planu 2D, wybierając gotowy szablon dla układu i kształtu pomieszczenia. Inne elementy, takie jak drzwi, okna, podłogi czy schody można następnie dodać z ich biblioteki. Z planu podłogi można teraz oglądać go jako rysunek 3D. Pozwala on również na łatwe dodawanie dekoracji i wyposażenia domu.

Pobierz Home by Me na: https://home.by.me/en/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.