Skarbonka Orange

Nie ulega wątpliwości, że oszczędzanie to nie jest łatwy proces (jeśli tak można powiedzieć). Niemniej jednak wszystko jest możliwe – potrzeba tylko odpowiedniego podejścia.
Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, z czym wiąże się Skarbonka Orange. Można też od razu dodać, że nie chodzi tylko o oszczędzanie, aczkolwiek wszystko powoli.

Czym jest Skarbonka Orange?

Zacznijmy od tego, co jest najistotniejsze – czym jest Skarbonka Orange? Skarbonka Orange to darmowa usługa, która pozwala na zyski. Jak się pewnie domyślasz, nie są to spektakularne zyski, ale nie oznacza to tego, że usługa jest zła.

Przechodząc od razu do sedna – Skarbonka Orange jest premią za doładowanie. Jeśli chodzi o zysk, kluczowe znaczenie ma staż w Orange. Dokładnie rzecz ujmując, należy dokonać podziału ze względu na staż – z jednej strony staż poniżej dwóch lat, z drugiej strony staż powyżej dwóch lat.
Co do szczegółów, staż poniżej dwóch lat oznacza 5% zysku, natomiast staż powyżej dwóch lat oznacza 10% zysku.

Czy warto oszczędzać w Orange?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto oszczędzać w Orange? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta, jak może się wydawać.
Skarbonka Orange to usługa, która jest odzwierciedleniem różnych oczekiwań.

Zresztą najlepiej będzie, jeśli skupimy się na szczegółach. Co by nie mówić, priorytetem jest uzbieranie minimum pięciu złotych.
Jeśli osiągniesz wspomniane minimum, masz następujące możliwości:

  • Skorzystanie z dowolnej usługi,
  • Wydanie pieniędzy na rozmowy/SMS-y do każdej sieci lub internet,
  • Wydanie pieniędzy na rozmowy/SMS-y do Orange lub internet.

Koniecznie trzeba też podkreślić, że wszystkie opcje nie wiążą się z żadną płatnością.

Istotne jest też to, że nie musisz zbierać pieniędzy samodzielnie – ponadto są dwie opcje – samodzielne zbieranie pieniędzy i wspólne (należy przez to rozumieć jedną osobę).
Jak się pewnie domyślasz, wspólne zbieranie pieniędzy to coś, co nie zawsze jest realne. Niemniej są dwa warunki – telefon w Orange na kartę i co najmniej 31 dni stażu w sieci (oczywiście są to warunki, które dotyczą wszystkich).

Co do opinii, wszyscy mają prawo do wyciągnięcia własnych wniosków, ale wydaje się, że Skarbonka Orange jest dobrym rozwiązaniem (w każdym razie trudno narzekać na możliwość oszczędzania).

Sprawdzenie stanu skarbonki

Zadajesz sobie pytanie, jak można sprawdzić stan skarbonki? Sprawdzenie stanu skarbonki to czynność, która jest bardzo prosta. Co więcej, są trzy możliwości.
Wszystkie dostępne opcje prezentują się następująco:

  • Wysłanie bezpłatnego SMS-a na numer 848, w treści wystarczy wpisać ILE,
  • Wpisanie kodu *110*06# i zatwierdzenie tego kodu za pomocą zielonej słuchawki,
  • Zalogowanie się na stronie orange.pl.

Jak widzisz, sprawdzenie stanu skarbonki nie jest trudnym zadaniem.

Warto też powiedzieć coś o pewnej zależności – środki przelane ze skarbonki = przedłużenie ważności konta głównego. Dokładnie mówiąc, chodzi o połączenia wychodzące lub ważność konta promocyjnego.
Duże znaczenie ma też to, że termin zawsze wydłuża się o 7 dni (wartość przelewu jest nieistotna).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.